Вказівки щодо скидання паролю будуть надіслані на зареєстровану вами адресу електронної пошти.

Законодавчі документи
Інформація

Інформація щодо порядку подання споживачами звернень, скарг, претензій, надання повідомлень про загрозу електробезпеці та їх розгляду

     Ваші пропозиції, заяви, скарги, претензії, а також повідомлення про загрозу електробезпеці можна подавати:

- в письмовому вигляді за адресою: 21022, м. Вінниця, вул. Олександра Божка, буд.16

- в електронному вигляді на e-mail: utp-info@ukr.net

- за телефоном для звернення споживачів: +38 (067) 654-69-83

Час роботи: понеділок-п’ятниця з 08:00 до 17:00

     Звертаємо увагу, що з метою спрощення доступу до інформації та підвищення рівня прозорості в енергетичному секторі України, та для сприяння швидкому і легкому зворотному зв'язку між споживачами та учасниками роздрібного ринку, НКРЕКП запустила мобільний додаток «Енергетика Онлайн», в якому споживач може надіслати скаргу.

     Усі звернення, скарги, претензії, які надходять на офіційну електронну адресу постачальника електричної енергії з мобільного додатку «Енергетика Онлайн», будуть зареєстровані та розглянуті у термін визначені чинним законодавством України.

Шановні споживачі!

     З метою реалізації Ваших прав на отримання даних щодо частки кожного джерела енергії у загальній структурі балансу електричної енергії, надаємо відповідну інформацію за 2019 рік:

№п/п

Первинні енергоносії

Частка в обсягах електричної енергії, %

1

Ядерне паливо

22,35

2

Вугілля

7,58

3

Природний газ

59,23

4

Мазут

0,03

5

Газ промисловий

0

6

Біомаса

0,18

7

Біогаз

0,2

8

Енергія сонячного випромінювання

2,87

9

Енергія вітру

2,09

10

Геотермальна енергія

0

11

Енергія хвиль та припливів, гідроенергія:

4,1

12

Імпорт

1,05

13

Перепродаж

0,34

Всього

100

 

 

 

Частка в обсягах електричної енергії, %

 

http://www.epkpodillia.com.ua/images/digram.jpg

 

 

Електробезпека

     Електрика – наш вірний помічник у праці та побуті. В оточуючому нас середовищі застосовується велика кількість електричних установок та електроприладів поводження з якими потребує певних знань.

     Щоб уникнути нещасних випадків від ураження електричним струмом, необхідно усвідомлювати серйозність загрози електричного струму і не відноситись до нього легковажно, нехтуючи елементарними правилами безпеки.

ТОВ «Українські технологічні продукти» закликає пам’ятати, що смертельно небезпечно є не тільки торкання, але й наближення до обірваних проводів та струмопровідних частин ближче, ніж 8 метрів. Тому наводимо перелік дій, які забороняється виконувати, щоб не порушити нормальну роботу електричних мереж та уникнути нещасного випадку:

  • перебувати стороннім особам на території і в приміщеннях трансформаторних підстанцій, розподільчих пунктів та пристроїв, відчиняти двері та люки цих споруд, здійснювати самовільне переключення електричних апаратів та здійснювати самовільне підключення до електричних мереж;
  • будувати житлові, громадські та дачні будинки;
  • влаштовувати будь-які звалища;
  • складати добрива, корми, торф, солому, дрова, інші матеріали;
  • влаштовувати спортивні майданчики для ігор, стадіони, ринки, зупинки громадського транспорту, розпалювати вогнища;
  • розташовувати автозаправні станції або інші сховища паливно-мастильних матеріалів;
  • накидати на струмопровідні частини об’єктів електричних мереж і наближати до них сторонні предмети, підніматися на опори повітряних ліній електропередачі, електрообладнання трансформаторних підстанцій, розподільчих пунктів і пристроїв, демонтувати їх елементи;
  • саджати дерева та інші багаторічні насадження, крім випадків — плантацій новорічних ялинок;
  • влаштовувати спортивні майданчики для ігор, стадіони, ринки зупинки громадського транспорту проводити будь-які заходи, пов’язані з великим скупченням людей, не зайнятих виконанням дозволених у встановленому порядку робіт;
  • запускати спортивні моделі літальних апаратів, повітряних зміїв;
  • виконувати роботи із застосуванням ударних механізмів, скидати вантажі масою понад 5 тон, скидати і зливати їдкі речовини та ті, що спричиняють корозію.

 ТОВ «Українські технологічні продукти» застерігає, що самовільне відновлення електропостачання, заміна запобіжників, перемикання в трансформаторних підстанціях і повітряних лініях може призвести до трагічних наслідків.

Правопорушення в галузі енергетики тягнуть за собою встановлену законодавством України цивільну, адміністративну і кримінальну відповідальності.

 

Контакти
Адреса центру обслуговування клієнтів: м. Вінниця, вул. Олександра Божка, 16 Центр обслуговує: пн-пт з 8:00 до 17:00 сб, нд-вихідний