Законодавчі документи
Інформація

Інформація щодо порядку подання споживачами звернень, скарг, претензій, надання повідомлень про загрозу електробезпеці та їх розгляду

     Ваші пропозиції, заяви, скарги, претензії, а також повідомлення про загрозу електробезпеці можна подавати:

- в письмовому вигляді за адресою: 21022, м. Вінниця, пров.Станіславського, буд.16

- в електронному вигляді на e-mail: utp-info@ukr.net

- за телефоном для звернення споживачів: +38 (067) 654-69-83

Час роботи: понеділок-п’ятниця з 08:00 до 17:00

     Звертаємо увагу, що з метою спрощення доступу до інформації та підвищення рівня прозорості в енергетичному секторі України, та для сприяння швидкому і легкому зворотному зв'язку між споживачами та учасниками роздрібного ринку, НКРЕКП запустила мобільний додаток «Енергетика Онлайн», в якому споживач може надіслати скаргу.

     Усі звернення, скарги, претензії, які надходять на офіційну електронну адресу постачальника електричної енергії з мобільного додатку «Енергетика Онлайн», будуть зареєстровані та розглянуті у термін визначені чинним законодавством України.

Шановні споживачі!

     З метою реалізації Ваших прав на отримання даних щодо частки кожного джерела енергії у загальній структурі балансу електричної енергії, надаємо відповідну інформацію за 2019 рік:

№п/п

Первинні енергоносії

Частка в обсягах електричної енергії, %

1

Ядерне паливо

22,35

2

Вугілля

7,58

3

Природний газ

59,23

4

Мазут

0,03

5

Газ промисловий

0

6

Біомаса

0,18

7

Біогаз

0,2

8

Енергія сонячного випромінювання

2,87

9

Енергія вітру

2,09

10

Геотермальна енергія

0

11

Енергія хвиль та припливів, гідроенергія:

4,1

12

Імпорт

1,05

13

Перепродаж

0,34

Всього

100

 

 

 

Частка в обсягах електричної енергії, %

 

http://www.epkpodillia.com.ua/images/digram.jpg

 

 

Електробезпека

     Електрика – наш вірний помічник у праці та побуті. В оточуючому нас середовищі застосовується велика кількість електричних установок та електроприладів поводження з якими потребує певних знань.

     Щоб уникнути нещасних випадків від ураження електричним струмом, необхідно усвідомлювати серйозність загрози електричного струму і не відноситись до нього легковажно, нехтуючи елементарними правилами безпеки.

ТОВ «Українські технологічні продукти» закликає пам’ятати, що смертельно небезпечно є не тільки торкання, але й наближення до обірваних проводів та струмопровідних частин ближче, ніж 8 метрів. Тому наводимо перелік дій, які забороняється виконувати, щоб не порушити нормальну роботу електричних мереж та уникнути нещасного випадку:

 • перебувати стороннім особам на території і в приміщеннях трансформаторних підстанцій, розподільчих пунктів та пристроїв, відчиняти двері та люки цих споруд, здійснювати самовільне переключення електричних апаратів та здійснювати самовільне підключення до електричних мереж;
 • будувати житлові, громадські та дачні будинки;
 • влаштовувати будь-які звалища;
 • складати добрива, корми, торф, солому, дрова, інші матеріали;
 • влаштовувати спортивні майданчики для ігор, стадіони, ринки, зупинки громадського транспорту, розпалювати вогнища;
 • розташовувати автозаправні станції або інші сховища паливно-мастильних матеріалів;
 • накидати на струмопровідні частини об’єктів електричних мереж і наближати до них сторонні предмети, підніматися на опори повітряних ліній електропередачі, електрообладнання трансформаторних підстанцій, розподільчих пунктів і пристроїв, демонтувати їх елементи;
 • саджати дерева та інші багаторічні насадження, крім випадків — плантацій новорічних ялинок;
 • влаштовувати спортивні майданчики для ігор, стадіони, ринки зупинки громадського транспорту проводити будь-які заходи, пов’язані з великим скупченням людей, не зайнятих виконанням дозволених у встановленому порядку робіт;
 • запускати спортивні моделі літальних апаратів, повітряних зміїв;
 • виконувати роботи із застосуванням ударних механізмів, скидати вантажі масою понад 5 тон, скидати і зливати їдкі речовини та ті, що спричиняють корозію.

 ТОВ «Українські технологічні продукти» застерігає, що самовільне відновлення електропостачання, заміна запобіжників, перемикання в трансформаторних підстанціях і повітряних лініях може призвести до трагічних наслідків.

Правопорушення в галузі енергетики тягнуть за собою встановлену законодавством України цивільну, адміністративну і кримінальну відповідальності.

 

Контакти
Адреса центру обслуговування клієнтів: м. Вінниця, пров. Станіславського, 16. Центр обслуговує: пн-пт з 8:00 до 17:00 сб, нд-вихідний